ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝ
Ο ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝ, στα Άγιοι Ανάργυροι, αποτελεί μια αξιόπιστη επιλογή για τις ανάγκες σας σε ψυκτικούς. Η εξειδίκευση τους, σε συνδυασμό με την οργανωμένη λειτουργία, εξασφαλίζουν άμεση και αποτελεσματική εξυπηρέτηση. Επιπλέον, φαίνεται να δίνεται ιδιαίτερη έμφαση στην καθαριότητα και την διατήρηση υψηλών προδιαγραφών.
Εδώ θα βρείτε μια ευρεία γκάμα προϊόντων και υπηρεσιών, που καλύπτουν ένα φάσμα απαιτήσεων. Η επαγγελματική προσέγγιση και η προθυμία να ανταποκριθούν σε ειδικές ανάγκες, καθιστούν τον ΜΑΝΤΖΟΥΡΗ ΣΤΕΦΑΝ έναν πολύτιμο συνεργάτη για οικιακούς και επαγγελματικούς χώρους.
ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝ βρίσκεται στην θέση 24 από συνολικά 31 στη λίστα ψυκτικοί σε Άγιοι Ανάργυροι
Κριτικές πελατών
ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝ έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 6 κριτικές στη Google
Πολύ καλό φαγητό,σε ψητά και σαλάτες
Πολύ καλό φαγητό και πολύ καλές τιμές και πολύ καθαρό μαγαζί μπράβο,σας!!
Πληροφορίες σχετικά με ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝ
Διεύθυνση
ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝ βρίσκεται στην τοποθεσία Δεληγιάννη 71, Άγιοι Ανάργυροι 135 62, Ελλάδα
Τηλέφωνο
Ο τηλεφωνικός αριθμός του ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝ είναι +30 21 0231 9691
Ώρες λειτουργίας
Δευτέρα: Κλειστό
Τρίτη: 18:00–00:00
Τετάρτη: 18:00–00:00
Πέμπτη: 18:00–00:00
Παρασκευή: 18:00–00:00
Σάββατο: 18:00–00:00
Κυριακή: Κλειστό