ΑΣΚΑΡΔΑΜΥΚΤΙ ψητομεζεδοπωλείο

📍 Ψυκτικοί σε Άγιοι Ανάργυροι

7.1
ΑΣΚΑΡΔΑΜΥΚΤΙ - Ψητομεζεδοπωλείο

Στο Άγιοι Ανάργυροι, το ΑΣΚΑΡΔΑΜΥΚΤΙ προσφέρει μια αυθεντική γευστική εμπειρία. Η ψησταριά είναι το επίκεντρο, με έμφαση στην ποιότητα των κρεάτων και τις παραδοσιακές συνταγές. Δημιουργεί μια ατμόσφαιρα που θυμίζει ζεστή φιλοξενία, προσφέροντας παράλληλα μια αξιόλογη ποικιλία μεζέδων.

Η εξυπηρέτηση είναι φιλική και προσεκτική, ενώ το περιβάλλον είναι ευχάριστο, ιδανικό για ένα χαλαρό γεύμα. Απολαύστε χειροποίητα πιάτα και μια επιλογή από κρασιά χύμα για μια ολοκληρωμένη γαστρονομική εμπειρία.

Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της ΑΣΚΑΡΔΑΜΥΚΤΙ ψητομεζεδοπωλείο

Επιλογές εξυπηρέτησης
  • Θέσεις σε εξωτερικό χώρο
  • Παράδοση χωρίς επαφή
  • Διανομή
  • Φαγητό σε πακέτο
  • Φαγητό στον χώρο
Σημαντικότερα
  • Ζωντανή μουσική
  • Πολύ καλές επιλογές μπίρας
Δημοφιλές για
  • Μεσημεριανό
  • Δείπνο
  • Μοναχικά γεύματα
Προσβασιμότητα
  • Είσοδος με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
  • Χώρος καθημένων με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
Προσφορές
  • Αλκοόλ
  • Γρήγορο γεύμα
  • Ιδιωτική τραπεζαρία
  • Κρασί
  • Μικρά πιάτα
  • Μπίρα
  • Οινοπνευματώδη ποτά
  • Πιάτα με βιολογικά συστατικά
  • Φαγητό αργά το βράδυ
  • Xορτοφαγικές επιλογές
Επιλογές γεύματος
  • Μεσημεριανό γεύμα
  • Δείπνο
  • Τροφοδοσία
  • Εξυπηρέτηση στο ταμείο
  • Επιδόρπιο
  • Χώρος με καθίσματα
  • Σερβίρισμα
Παροχές
  • Τουαλέτα
  • Τουαλέτα ουδέτερη ως προς το φύλο
  • Wi-Fi
Ατμόσφαιρα
  • Εύκολα
  • Φιλόξενο
Πελάτες
  • Για οικογένειες
  • Ομάδες
Σχεδιασμός
  • Συνιστώνται κρατήσεις για βραδινό
  • Δέχεται κρατήσεις
Πληρωμές
  • Πιστωτικές κάρτες
  • Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
  • Χρεωστικές κάρτες
Παιδιά
  • Καλό για παιδιά
  • Παιδικό μενού
  • Ψηλά καθίσματα
Χώροι στάθμευσης
  • Στάθμευση στον δρόμο χωρίς χρέωση
Κατοικίδια
  • Επιτρέπονται οι σκύλοι
  • Επιτρέπονται οι σκύλοι στον εξωτερικό χώρο

ΑΣΚΑΡΔΑΜΥΚΤΙ ψητομεζεδοπωλείο βρίσκεται στην θέση 15 από συνολικά 31 στη λίστα ψυκτικοί σε Άγιοι Ανάργυροι

Κριτικές πελατών

★★★★★
★★★★★

ΑΣΚΑΡΔΑΜΥΚΤΙ ψητομεζεδοπωλείο έχει βαθμολογία 4.3 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 270 κριτικές στη Google

Pericles Christofilopoulos (Christof Consulting)

Ένα περιβάλλον που σε ταξιδεύει έξω από την πόλη. Κάτι από Μέτσοβο μέσα στο λεκανοπέδιο της Αττικής.

Pericles Christofilopoulos (Christof Consulting) ☆ 5/5
Sidios Kaisius

Όλα τα πιάτα ήταν υπέροχα σε γεύση και ποσότητα! Το κοντοσούβλι ήταν μαλακό και νοστιμότατο και η γιαουρτλού όπως πρέπει να είναι. Άψογη εξυπηρέτηση και υπέροχο ροζέ χύμα κρασάκι. Θα ξαναπάω σίγουρα!

Sidios Kaisius ☆ 5/5
Konstantinos Katsantonis

Πολυ ομορφο περιβαλλον με εξαιρετικο κ ευγενεστατο προσωπικο!τα φαγητα ολα καταπληκτικα κ το κρεας φρεσκοτατο!!

Konstantinos Katsantonis ☆ 5/5
Dimosthenis Liberis

Μέτριο μαγαζί αν θες κάτι άλλο από σουβλάκια και μπύρα μπουκάλι. Κρύες πατάτες, κρύο γιαουρτλου, λύσσα αλλά νόστιμο κοντοσουβλι και κρασί χύμα σαν χρωματιστό νερό. Οι σαλάτες νορμάλ τα σουβλάκια όπως προείπα νόστιμα και μπύρα σε βαρέλι είναι πολυτέλεια που δεν έχει το κατάστημα. Το περιβάλλον είναι όμορφο αλλά θα μπορούσαν να καθαρίζουν την πλατεία και το συντριβάνι που είναι μες την μπιχλα τουλάχιστον στο κομμάτι τους.

Dimosthenis Liberis ☆ 3/5
Spyridon Magklaras

Πολύ και καλό φαγητό. Ευχάριστο περιβάλλον και οι επιλογές στην μουσική είναι αξιόλογες. Ιδανικό μέρος για να πας με παιδιά λόγω της διπλανής πλατείας. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Spyridon Magklaras ☆ 5/5
παρθενία κωβαίου

Πολύ όμορφο περιβάλλον με πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Πολύ καλό φαγητό, όλα ήταν άψογα

παρθενία κωβαίου ☆ 5/5
Ευδοκία Ανεμογιάννη

Πολύ καλό φαγητό, ευγενικό και χαμογελαστό προσωπικό, όμορφος χώρος. Πολύ καλες τιμές. Αφαιρώ ένα αστεράκι για την ένταση του ήχου. Ενώ έχει καλή μουσική, η ένταση είναι τόσο δυνατή που δεν ακούς τον διπλανό σου και βουηζει το κεφάλι σου όταν φεύγεις. Αν φτιαξετε αυτό θα είστε τέλειοι.

Ευδοκία Ανεμογιάννη ☆ 4/5
Δείτε όλες τις κριτικές

Πληροφορίες σχετικά με ΑΣΚΑΡΔΑΜΥΚΤΙ ψητομεζεδοπωλείο

Διεύθυνση

ΑΣΚΑΡΔΑΜΥΚΤΙ ψητομεζεδοπωλείο βρίσκεται στην τοποθεσία Αναλήψεως 21, Άγιοι Ανάργυροι 135 62, Ελλάδα

Τηλέφωνο

Ο τηλεφωνικός αριθμός του ΑΣΚΑΡΔΑΜΥΚΤΙ ψητομεζεδοπωλείο είναι +30 21 0231 8325

Ώρες λειτουργίας

Δευτέρα: Κλειστό
Τρίτη: 17:30–00:00
Τετάρτη: 17:30–00:00
Πέμπτη: 17:30–00:00
Παρασκευή: 17:30–00:00
Σάββατο: 17:30–00:00
Κυριακή: 13:30–00:00

Επικοινωνία ΑΣΚΑΡΔΑΜΥΚΤΙ ψητομεζεδοπωλείο

    Παρόμοιες εναλλακτικές λύσεις κοντά στο ΑΣΚΑΡΔΑΜΥΚΤΙ ψητομεζεδοπωλείο

    Go up