Χλέτσης clima
Η επιχείρηση Χλέτσης Clima στην Άρτα προσφέρει εξειδικευμένες λύσεις ψύξης και θέρμανσης για οικιακούς και επαγγελματικούς χώρους. Η ομάδα τους διαθέτει τεχνογνωσία στην εγκατάσταση, συντήρηση και επισκευή συστημάτων HVAC, εξασφαλίζοντας βέλτιστη λειτουργία και ενεργειακή απόδοση.
Επιπλέον, η Χλέτσης Clima εστιάζει στην παροχή άμεσης και αξιόπιστης εξυπηρέτησης, με προσεκτική αντιμετώπιση κάθε περίπτωσης και έμφαση στην ικανοποίηση των αναγκών των πελατών. Ένας αξιόπιστος συνεργάτης για τις ανάγκες σας.
Χλέτσης clima βρίσκεται στην θέση 5 από συνολικά 5 στη λίστα ψυκτικοί στην Άρτα
Κριτικές πελατών
Χλέτσης clima έχει βαθμολογία 4 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 4 κριτικές στη Google
Πολύ καλός στην δουλειά του, επαγγελματίας, έμεινα πολύ ευχαριστημένος!
Πολύ καλή δουλειά και εξυπηρέτηση!!!!
Πληροφορίες σχετικά με Χλέτσης clima
Διεύθυνση
Χλέτσης clima βρίσκεται στην τοποθεσία Κομμένου &, Μουργκάνας 2, Άρτα 471 00, Ελλάδα
Τηλέφωνο
Ο τηλεφωνικός αριθμός του Χλέτσης clima είναι +30 697 293 6582
Ώρες λειτουργίας
Δευτέρα: 08:30–14:00, 07:00–21:00
Τρίτη: 08:30–14:00, 07:00–21:00
Τετάρτη: 08:30–14:00, 07:00–21:00
Πέμπτη: 08:30–14:00, 07:00–21:00
Παρασκευή: 08:30–14:00, 07:00–21:00
Σάββατο: 08:30–14:00
Κυριακή: Κλειστό