Ψητοπωλείο-Μεζεδοπωλείο ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ

📍 Ψυκτικοί στην Αγρίνιο

5.7
Ψητοπωλείο-Μεζεδοπωλείο ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ

Το Ψητοπωλείο-Μεζεδοπωλείο ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ στο Αγρίνιο φημίζεται για την παραδοσιακή ψηστιά του και τις αυθεντικές γεύσεις της ελληνικής κουζίνας. Η επιχείρηση προσφέρει μια ποικιλία ψητών με κρέατα υψηλής ποιότητας, ενώ ιδιαίτερη έμφαση δίνεται στην οικογενειακή ατμόσφαιρα.

Εκτός από τα κλασικά ψητά, θα βρείτε επίσης μια επιλογή μεζέδων, ιδανικών για συνοδεία της εξαιρετικής μπύρας. Η άμεση και φιλική εξυπηρέτηση ολοκληρώνει μια ευχάριστη γευστική εμπειρία.

Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της Ψητοπωλείο-Μεζεδοπωλείο ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ

Επιλογές εξυπηρέτησης
  • Παράδοση χωρίς επαφή
  • Διανομή
  • Drive-through
  • Φαγητό σε πακέτο
  • Φαγητό στον χώρο
Σημαντικότερα
  • Αθλητικά
Δημοφιλές για
  • Μεσημεριανό
  • Δείπνο
  • Μοναχικά γεύματα
Προσβασιμότητα
  • Είσοδος με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
  • Πάρκινγκ με πρόσβαση για αναπηρικό αμαξίδιο
Προσφορές
  • Αλκοόλ
  • Γρήγορο γεύμα
  • Κρασί
  • Μικρά πιάτα
  • Μπίρα
  • Οινοπνευματώδη ποτά
  • Φαγητό αργά το βράδυ
Επιλογές γεύματος
  • Μεσημεριανό γεύμα
  • Δείπνο
  • Εξυπηρέτηση στο ταμείο
  • Χώρος με καθίσματα
  • Σερβίρισμα
Παροχές
  • Μπαρ στον χώρο
  • Τουαλέτα
  • Τουαλέτα ουδέτερη ως προς το φύλο
  • Wi-Fi
Ατμόσφαιρα
  • Εύκολα
  • Ήσυχη ατμόσφαιρα
  • Φιλόξενο
Πελάτες
  • Ασφαλές μέρος για διεμφυλικά άτομα
  • Για οικογένειες
  • Ομάδες
  • Προτείνεται για LGBTQ+
Σχεδιασμός
  • Δέχεται κρατήσεις
Πληρωμές
  • Πιστωτικές κάρτες
  • Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
  • Χρεωστικές κάρτες
Παιδιά
  • Καλό για παιδιά
  • Παιδικό μενού
Χώροι στάθμευσης
  • Στάθμευση στον δρόμο χωρίς χρέωση
  • Χώρος στάθμευσης χωρίς χρέωση
Κατοικίδια
  • Επιτρέπονται οι σκύλοι

Ψητοπωλείο-Μεζεδοπωλείο ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ βρίσκεται στην θέση 37 από συνολικά 54 στη λίστα ψυκτικοί στην Αγρίνιο

Κριτικές πελατών

★★★★★
★★★★★

Ψητοπωλείο-Μεζεδοπωλείο ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 13 κριτικές στη Google

Xristoforos Theodoris

Το καλύτερο αρνί κ κοκορέτσι που έχω φάει!

Xristoforos Theodoris ☆ 5/5
Hlias P

Οικογενειακή επιχείρηση με άριστη εξυπηρέτηση και ποιότητα!

Hlias P ☆ 5/5
Kostas Katsaros

Υπέροχα ψητά σούβλας και εξυπηρέτηση οικογενειακή επιχείρηση

Kostas Katsaros ☆ 5/5
Johnny Tet

Πολύ καλά κρέατα!!

Johnny Tet ☆ 5/5
Δείτε όλες τις κριτικές

Πληροφορίες σχετικά με Ψητοπωλείο-Μεζεδοπωλείο ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ

Διεύθυνση

Ψητοπωλείο-Μεζεδοπωλείο ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ βρίσκεται στην τοποθεσία Επαρ.Οδ. Ζευγαρακίου - Κάτω Μακρυνούς, Αγρίνιο 300 11, Ελλάδα

Τηλέφωνο

Ο τηλεφωνικός αριθμός του Ψητοπωλείο-Μεζεδοπωλείο ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ είναι +30 2635 051468

Ώρες λειτουργίας

Δευτέρα: 17:00–01:00
Τρίτη: 17:00–01:00
Τετάρτη: 17:00–01:00
Πέμπτη: 17:00–01:00
Παρασκευή: 17:00–01:00
Σάββατο: 17:00–01:00
Κυριακή: 17:00–01:00

Επικοινωνία Ψητοπωλείο-Μεζεδοπωλείο ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ

    Παρόμοιες εναλλακτικές λύσεις κοντά στο Ψητοπωλείο-Μεζεδοπωλείο ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ

    Go up