Xenos Electric Φωτισμός-Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις-Συστήματα Ασφαλείας

📍 Ηλεκτρολόγοι στην Παλαιό Φάληρο

8.6
Xenos Electric Φωτισμός-Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις-Συστήματα Ασφαλείας

Στο Παλαιό Φάληρο, η Xenos Electric προσφέρει ολοκληρωμένες λύσεις στον τομέα του ηλεκτρολογικού. Ειδικεύονται σε φωτισμό, ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις και συστήματα ασφαλείας, εξασφαλίζοντας πάντα ασφαλείς και λειτουργικές λύσεις για οικιακούς και επαγγελματικούς χώρους.

Η επιχείρηση διακρίνεται για την υψηλή ποιότητα των εργασιών της, την καθοριστική εξυπηρέτηση και την άμεση ανταπόκριση στις ανάγκες των πελατών της. Η εμπειρία τους και η τεχνογνωσία τους, αποτελούν εγγύηση για κάθε έργο.

Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της Xenos Electric Φωτισμός-Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις-Συστήματα Ασφαλείας

Επιλογές εξυπηρέτησης
  • Διανομή
  • Αυθημερόν παράδοση
Σχεδιασμός
  • Γρήγορη επίσκεψη
Ανακύκλωση
  • Ηλεκτρικοί λαμπτήρες
  • Ηλεκτρονικά είδη
  • Μπαταρίες
Πληρωμές
  • Πιστωτικές κάρτες
  • Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
  • Χρεωστικές κάρτες

Xenos Electric Φωτισμός-Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις-Συστήματα Ασφαλείας βρίσκεται στην θέση 5 από συνολικά 14 στη λίστα ηλεκτρολόγοι στην Παλαιό Φάληρο

Κριτικές πελατών

★★★★★
★★★★★

Xenos Electric Φωτισμός-Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις-Συστήματα Ασφαλείας έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 70 κριτικές στη Google

Maru

Με τον Παναγιώτη αλλάξαμε φωτιστικά, θερμοστάτης και άλλες λεπτομέρειες.Στο μαγαζί βρήκα αυτά που ήθελα, μεγάλη ποικιλία, καλές τιμές και πολύ καλή εξυπηρέτηση. Με αυτά που έκανε στο σπίτι έχω να πω ότι ο Παναγιώτης είναι καλός, γρήγορος και πολύ ευγενικός, με λίγα λόγια ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΊΑΣ!!

Maru ☆ 5/5
Αναστάσιος Γώγος

Άψογος επαγγελματίας. Ευγενικός . Πολύ ευχαριστημένοι από τον τρόπο εξυπηρέτησης και χωρίς καθυστέρηση. Με γνώση στο αντικείμενο. Ευχαριστούμε Παναγιώτη 💪💪

Αναστάσιος Γώγος ☆ 5/5
Ολγα Παπαδακη

Ο Παναγιώτης μας τοποθέτησε συναγερμό. Έξυπνο, ασύρματο, up to date σύστημα. Η δουλειά του γρήγορη, λεπτομερής, καθαρη. Ο ίδιος ευγενεστατος, υπομονετικός, κατατοπιστικος μας εξήγησε τα πάντα. Τον συστήνω με κλειστά μάτια.

Ολγα Παπαδακη ☆ 5/5
Athanasios Broustas

Βρίσκεις τα πάντα και σε πολύ καλές τιμές. Μάλιστα αν χρειαστείς οτιδήποτε, ο Κυριος Ξένος μπορεί να σας βοηθήσει και να δώσει λύσεις σε όλα. Για την αγορά του Φαλήρου, είναι μια διαφήμιση.

Athanasios Broustas ☆ 5/5
athinoula mant

Κάναμε αντικατάσταση ηλεκτρικού πίνακα, και τοποθετήσαμε ασύρματο σύστημα συναγερμού της εταιρίας AJAX. Ο κύριος Ξένος ήταν λεπτομερής στην δουλειά του και πολύ καθαρός. Σπανίζουν τεχνικη- άνθρωποι τέτοιοι. Πολλά μπράβο!!!

athinoula mant ☆ 5/5
Eirini Tsaouselli

Αν είχε 15 αστεράκια θα τα εβαζα! Η Αγγελική μέσα στο κατάστημα ήταν πολύ γλυκιά κ απόλυτα εξυπηρετική! Της εξήγησα το πρόβλημα μου κ μου κανόνισε άμεσα ραντεβού με τον ηλεκτρολόγο. Ο άνθρωπος ήρθε άμεσα! Πολύ ευγενικός κ απόλυτα ειλικρινής! Τους συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Eirini Tsaouselli ☆ 5/5
Katerina Diamantara

Γρήγορη και άμεση εξυπηρέτηση. Δεύτερη φορά συνεργαστήκαμε με τον Παναγιώτη και μείναμε για άλλη μια φορά ενθουσιασμένοι. Εύγενικος και πάνω απ όλα σωστός επαγγελματίας.

Katerina Diamantara ☆ 5/5
Δείτε όλες τις κριτικές

Πληροφορίες σχετικά με Xenos Electric Φωτισμός-Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις-Συστήματα Ασφαλείας

Διεύθυνση

Xenos Electric Φωτισμός-Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις-Συστήματα Ασφαλείας βρίσκεται στην τοποθεσία Σειρήνων 44, Παλαιό Φάληρο 175 61, Ελλάδα

Τηλέφωνο

Ο τηλεφωνικός αριθμός του Xenos Electric Φωτισμός-Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις-Συστήματα Ασφαλείας είναι +30 21 0981 1761

Ιστοσελίδα

Η ιστοσελίδα της Xenos Electric Φωτισμός-Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις-Συστήματα Ασφαλείας είναι: xenoselectric.gr

Επικοινωνία Xenos Electric Φωτισμός-Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις-Συστήματα Ασφαλείας

    Παρόμοιες εναλλακτικές λύσεις κοντά στο Xenos Electric Φωτισμός-Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις-Συστήματα Ασφαλείας

    Go up