Κέντρο Βίδας
Το Κέντρο Βίδας στη Νέα Ιωνία αποτελεί έναν αξιόπιστο προορισμό για επαγγελματίες και ερασιτέχνες. Διαθέτει ευρύ φάσμα προϊόντων, καλύπτοντας κάθε ανάγκη στον τομέα των ηλεκτρολογικών υλικών και όχι μόνο. Η οργανωμένη διάταξη του καταστήματος διευκολύνει την εύρεση των επιθυμητών προϊόντων.
Επιπλέον, το προσωπικό προσφέρει εξειδικευμένη συμβουλευτική και άμεση εξυπηρέτηση, δημιουργώντας μια ευχάριστη εμπειρία αγορών. Η δυνατότητα ηλεκτρονικών παραγγελιών προσφέρει ευελιξία και εξοικονόμηση χρόνου.
Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της Κέντρο Βίδας
- Διανομή
- Παραλαβή στο κατάστημα
- Αγορές εντός καταστήματος
- Υπηρεσίες στον χώρο
- Είσοδος με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
- Wi-Fi
- Γρήγορη επίσκεψη
- Μπαταρίες
- Πιστωτικές κάρτες
- Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
- Χρεωστικές κάρτες
Κέντρο Βίδας βρίσκεται στην θέση 1 από συνολικά 80 στη λίστα ηλεκτρολόγοι στην Νέα Ιωνία
Κριτικές πελατών
Κέντρο Βίδας έχει βαθμολογία 4.7 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 2512 κριτικές στη Google
Είναι ένα μαγαζί από το οποίο έχω κάνει δύο ξεχωριστές αγορές. Έχει πάρα πολύ καλές τιμές σε σχέση με τον ανταγωνισμό και είναι ένας απ τους λόγους που επέλεξε να πάω σε αυτό και τις δύο φορές αλλά μετά από την εξυπηρέτηση και την κατατόπιση σε κάποιες ερωτήσεις που έκανα είναι δεδομένο ότι θα ξαναπάω πολύ φιλικοι και εξυπηρετικοι.
Δύο αγορές μέσω ίντερνετ, μία με φυσική παρουσία στο κατάστημα. Πεντάρι ακατέβατο. Βασικός προμηθευτής μου πλέον σε εργαλειακό εξοπλισμό από εδώ και πέρα.
Αψογη συνεργασία , καλύπτει το 90% στα είδη των αναγκών σου και έχει αρκετό κόσμο προς εξυπηρέτησή σου ώστε να μην χρειάζεται να ψάχνεις καθόλου στον χώρο..!
Όσο πάει και χειρότερα 😏εάν είναι να σου πουλήσουν εργαλείο ; Όλα καλά … μετά ξεκινούν τα δύσκολα. Δεν μπορείς να Επικοινωνήσεις ούτε για τα απλά, κατεβάστε εσείς του πολυτεχνείου εκεί μέσα το Πήχη, ήρεμα. Όχι τίποτε άλλο Αδικείται και τους δύο ίσως τρεις Συνάδελφος εκεί μέσα που Λύνουν και δένουν όλο το μαγαζί… (ένας κούκος δεν έφερε ποτέ την Άνοιξη)
Πραγματικά κορυφαίο κατάστημα! Το Κέντρο Βίδας με κέρδισε από την πρώτη στιγμή εξαιρετική εξυπηρέτηση, άμεση επικοινωνία και επαγγελματισμός. Το προσωπικό ήταν ευγενέστατο και με βοήθησε να διαλέξω ακριβώς αυτό που ήθελα.Ο δονητής που πήρα για τη γυναίκα μου αποδείχθηκε άψογος ποιοτικός, δυνατόν και όπως ακριβώς περιγραφόταν! Το προϊόν έφτασε γρήγορα και σε άψογη κατάσταση.Μπράβο στο Κέντρο Βίδας για την άψογη δουλειά και την προσοχή στη λεπτομέρεια. Το προτείνω ανεπιφύλακτα! 👏
Προϊόντα από πολλές εταιρείες (αν όχι όλες) , εξαιρετικές τιμές και βρίσκεις πολλά είδη που δεν υπάρχουν αλλού. Άψογη ποιότητα και εξυπηρέτηση πελατών!
Ντράπηκε και η ντροπή. Πήγα ένα Makita SDS που είχα αγοράσει στο Κέντρο βίδας. Αρχικά είχα μιλήσει τηλεφωνικώς αναφορικά με το πρόβλημα του μηχανήματος το οποίο πέταγε καλέμια-τρυπάνια και δεν έστρεφε κιόλας. Ο υπάλληλος που μίλησα με διαβεβαίωσε εξ αρχής χωρίς να ξέρει καν τι έχει το εργαλείο ότι τα ανταλλακτικά που θα αλλαχτούν είναι αναλώσιμα , άρα δεν τα καλύπτει η εγγύηση (Να μου πεις τι πιο σύνηθες) και με προέτρεψε να πάω κατευθείαν στη Makita για να μην μπλέξουν αυτοί. Να σημειωθεί ότι το μαγαζάκι αυτό είναι αποκλειστικός αντιπρόσωπος της Makita. Πάω το δράπανο στο μαγαζάκι και με υποδέχεται άλλος μαλάκας εκεί αγενέστατος απαίδευτος, προσπαθώντας επίσης να με πείσει, χωρίς να έχει ιδέα τι έχει το εργαλείο, ότι αν έχει χαλάσει το τσοκ ανήκει στα αναλώσιμα και δεν καλύπτεται από την εγγύηση. Η εγγύηση παραδόξως λήγει 27-9-25 και αυτά συμβαίνουν 5-9-25 Άρα τώρα που μιλάμε ισχύει ακόμα. μετά με πήρε μια κυρία να με ενημερώσει οτι το κοστολόγιο για την επισκευή είναι 100€.. Λέω γιατί δεν καλύπτεται από την εγγύηση;;; Μου λέει ότι έχει χαλάσει από την χρήση. Της απαντάω ότι δεν το είχα στο σαλόνι μου. Το χρησιμοποιούσα. Ναι λέει γι αυτό δεν καλύπτεται και επίσης ότι η εγγύηση είναι 20 μέρες πριν να λήξει, όποτε πιθανόν δεν θα σας καλύψει η Makita. Κάλυψε το εσύ της λέω. Αντιπρόσωπος δεν είσαι.. Έχει κι άλλους ωραίους διαλόγους με το προσωπικό Κέντρο βίδας μα μην μακρηγορήσω. Ένα θα πω: Βρείτε από τώρα τι δουλειά θα κάνετε γιατί τα Lidl είναι εδώ και οι οικοδομές γεμάτο εργαλεία τους. Θα τον κλείσετε το μαγαζάκι σας και καλώς θα κλείσετε. Είστε μίζεροι και κοροϊδεύετε τον κόσμο. Αγγλία ή Γερμανία θα πλήρωνες ένα 5000 χιλιαρο πρόστιμο για αυτήν την αλητεία την πρώτη φορά. Μετά ανεβαίνουν τα νούμερα. Ακούει εκεί ο σταθμάρχης της Λάρισας;
Πληροφορίες σχετικά με Κέντρο Βίδας
Διεύθυνση
Κέντρο Βίδας βρίσκεται στην τοποθεσία Ιφιγενείας 75, Νέα Ιωνία 142 31, Ελλάδα
Τηλέφωνο
Ο τηλεφωνικός αριθμός του Κέντρο Βίδας είναι +30 21 0271 3909
Ιστοσελίδα
Η ιστοσελίδα της Κέντρο Βίδας είναι: kentrovidas.gr
Ώρες λειτουργίας
Δευτέρα: 07:00–17:00
Τρίτη: 07:00–17:00
Τετάρτη: 07:00–17:00
Πέμπτη: 07:00–17:00
Παρασκευή: 07:00–17:00
Σάββατο: 07:00–14:00
Κυριακή: Κλειστό