Αντωνιάδης Electro
Ο Αντωνιάδης Electro είναι ένας αξιόπιστος ηλεκτρολόγος στην Κοζάνη, με μακρά παράδοση στην παροχή εξειδικευμένων υπηρεσιών. Διακρίνεται για την άμεση ανταπόκρισή του και την ικανότητά του να προσφέρει λύσεις σε σύνθετα ηλεκτρολογικά προβλήματα.
Η επιχείρηση φημίζεται για την εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών, ακόμα και σε περιπτώσεις επιστροφών ή αντικαταστάσεων προϊόντων. Επιπλέον, η δυνατότητα αποστολής σε όλη την Ελλάδα, με προσιτές τιμές μεταφορικών, είναι ένα σημαντικό πλεονέκτημα.
Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της Αντωνιάδης Electro
- Διανομή
- Γρήγορη επίσκεψη
- Ηλεκτρονικά είδη
- Πιστωτικές κάρτες
- Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
- Χρεωστικές κάρτες
Αντωνιάδης Electro βρίσκεται στην θέση 16 από συνολικά 75 στη λίστα ηλεκτρολόγοι στην Κοζάνη
Κριτικές πελατών
Αντωνιάδης Electro έχει βαθμολογία 4.7 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 72 κριτικές στη Google
Είμαι πολύ ευχαριστημένος!!! Παρασκευή μεσημέρι παρήγγειλα ακροδέκτες και Σάββατο σήμερα, τους έλαβα εδώ Λάρισα!!! Ευχαριστώ πολύ!!!
οτι και να πω ειναι λιγο. επεστρεψα ελατωματικο bluetooth. με πηραν τηλεφωνο και μου ειπαν οτι θα μου επιστρεψουν το ποσο. εστειλα εμαιλ και μεσα σε μιση ωρα μου επεστρεψαν τα χρηματα! μπραβο τους. αν και ειμαι απο πατρα θα χαρω να ξανασυνεργαστω με το εν λογω καταστημα. δεν ειναι τυχαιο οτι εχει τοσο καλη αξιολογηση.
Αγόρασα καινούργιο τηλεχειριστήριο για τον αποκωδικοποιητή μου αλλά τοιούτος δεν ανταποκρινόταν και έτσι τον επέστρεψα. Μου επέστρεψε τα χρήματα ΑΜΕΣΑ χωρίς να μου πει τα κλασσικά νεοελληνικά: "Δε μπορώ να σου επιστρέψω χρήματα, θα πάρεις κάτι άλλο" ή "Εσύ το χάλασες." ή "..." Συγκινήθηκα!!
Συγχαρητήρια...Απόλυτα ευχαριστημένος. Οι άνθρωποι βρήκαν μέχρι και τη φθηνότερη μεταφορική εταιρεία για να σταλεί πακέτο πάνω από 10 κιλά στην Κρήτη...εν μέσω εορτών το οποίο μάλιστα έφθασε σε άριστη κατάσταση και παραδόθηκε εντός τεσσάρων ημερών στη διεύθυνση τιμολογίου. Ο καλός επαγγελματίας φαίνεται και από την επιλογή των συνεργατών του. Εμπιστευθείτε τους...
Εξήγησα στα παιδιά ότι θέλω ένα καλώδιο για τηλεφωνική γραμμή..χωρίς πολλά πολλά μου έδωσαν ότι θα χρειαζομουν καθοτι δεν γνωρίζω πολλά....σε αντίθεση με άλλο μαγαζί έξω από την Κοζάνη με ηλεκτρικά στο οποίο για να σου δώσουν κάτι, πρέπει να επιδείξεις πτυχίο ηλεκτρολόγου 😤
Πολύ καλό κατάστημα καλή ποικιλία προϊόντων γρήγορη και φιλική εξυπηρέτηση και καλές τιμές.
Εξαιρετική εξυπηρέτηση. Γνώστες, φιλικοί και εξυπηρετούν άμεσα. Σε λιγότερο απο 24 ώρες παραλάβαμε την παραγγελία μας στην Αθήνα.
Πληροφορίες σχετικά με Αντωνιάδης Electro
Διεύθυνση
Αντωνιάδης Electro βρίσκεται στην τοποθεσία Γκέρτσου Κωνσταντίνου 58, Κοζάνη 501 00, Ελλάδα
Τηλέφωνο
Ο τηλεφωνικός αριθμός του Αντωνιάδης Electro είναι +30 2461 027827
Ιστοσελίδα
Η ιστοσελίδα της Αντωνιάδης Electro είναι: antoniadis.com.gr
Ώρες λειτουργίας
Δευτέρα: 09:00–15:00
Τρίτη: 09:00–14:00, 05:00–21:00
Τετάρτη: 08:00–14:30
Πέμπτη: 09:00–14:00, 05:00–21:00
Παρασκευή: 09:00–14:00, 05:00–21:00
Σάββατο: 09:00–15:00
Κυριακή: Κλειστό